Czasem wystarczy jeden detal, by nadać łazience oryginalnego charakteru i ożywić jej wnętrze. Interkol proponuje deski sedesowe ozdobne, które odmienią każdą, nawet najprostszą aranżację.

Oferowane przez nas produkty wyróżniają nie tylko doskonałe walory estetyczne, ale też użytkowe. Deski sedesowe ozdobne są dostępne w różnych kolorach, wzorach, kształtach oraz wymiarach. Wszystkie modele zostały wyposażone w mechanizm wolnoopadający, dzięki czemu są nie tylko komfortowe, ale przede wszystkim bezpieczne w użytkowaniu (co ma szczególne znaczenie w przypadku łazienek, z których korzystają dzieci bądź osoby starsze). Produkty posiadają również mechanizm łatwego wypinania, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Utrzymaniu higienicznych warunków sprzyja ponadto pokrycie desek jonami srebra o właściwościach antybakteryjnych.

Przy każdym modelu zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat wymiarów, materiałów, a także dostępnych wzorów i kolorów. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

K
o
n
t
a
k
 t 

Kom. 509 015 222
biuro@inter-kol.pl
Biuro jest czynne od 9 do 15

Interkol Piotr Kolonko | ul. Wałowa 37a | 43-100 Tychy | woj. śląskie | tel: 508 153 680| e-mail: biuro@inter-kol.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl